Klub Karate – UKS HEROS

Uczniowski Klub Sportowy „Heros” zrodził się w 2014 roku. Pomysłodawcami byli Maciej Lewicki i Julita Burczyńska. Głównym założeniem klubu jest rozwijanie wszechstronnego rozwoju sprawności fizycznej i umysłowej opartej o zajęcia sportowe sekcji KARATE SHINKYOKUSHIN ORAZ TAŃCA&AKROBATYKI. Wszystko to w myśl zasady:

PO PIERWSZE PRZYJAŹŃ,

PO DRUGIE DUCH WALKI,

PO TRZECIE SPORT…

I NIGDY W INNEJ KOLEJNOŚCI

Jesteśmy ORGANIZATORAMI wypoczynku dla dzieci i młodzieży na letnich i zimowych obozach.

Rokrocznie organizujemy nasz flagowy projekt jakim jest Turniej Karate Shinkyokushin „Heros Cup”. Zawody rozgrywane w dwóch konkurencjach FUNNY SUMO w systemie każdy z każdym oraz KUMITE na zasadach japońskich WKO (bez ochraniaczy tułowia i z uwzględnieniem wszystkich technik). Stanowi to prawdziwą gratkę, gdyż jest to bezpieczny turniej pełno kontaktowy dla wszystkich roczników.

W tym roku również zostanie rozegrany Turniej Taneczny Heros Cup o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo. Na scenie zaprezentują się najmłodsi zawodnicy dla których sam start będzie wielkim wydarzeniem.

Nadzór techniczny sprawuję Shihan Tomasz Basiak (5Dan),a nasz klub jest częścią WKO.

Branch – Tomasz Basiak Shinkyokushin Team.

Kadra UKS HEROS

Instruktorami naszego klubu są osoby, które od najmłodszych lat poświęcały się swojej pasji. Doskonale wiedzą czego potrzebują osoby w danym wieku, by móc realizować marzenia. Wykwalifikowana kadra sprawia, że zajęcia są nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Maciej Lewicki – 2 dan karate shinkyokushin
Łukasz Czaplicki – 1 kyu karate shinkyokushin